Categories: Uudised

by admin

Share

Categories: Uudised

by admin

Share

EQUASS kvaliteedisüsteem on välja töötatud Euroopa Rehabilitatsiooni Platvormi (European Platform for Rehabilitation)  poolt  Euroopa erinevate huvigruppide (teenuse pakkujad, teenuse saajad, sotsiaalpartnerid, rahastajad ja poliitika kujundajad) vaatenurki arvestades ning teenuse saajate ning nendega seotud sidusgruppide huve silmas pidades. Läbi EQUASS Eesti on kõikidel sotsiaalteenuste osutajatel võimalik taotleda infot, konsultatsiooni, sisehindamist ning EQUASS välisauditit.

Oleme loonud oma kvaliteedi süsteemi, täiendanud erinevaid dokumente, vormistanud arusaadavalt otsused, dokumenteerinud, mõõtnud, hinnanud ja analüüsinud oma tegevusi 1,5 aasta jooksul. Selle tulemusel oleme suutnud tugevneda selliseks meeskonnaks, kes mitte  ainult ei oma teadmisi, kogemusi ja oskuseid, vaid suudab ja tahab jagada oma armastust, kompetentsi, teadmisi ja soojust.

Oleme läbinud 2 testauditit ja välisauditi 28.- 29.11.13  Tulemusi me veel ei tea, kuid meie jaoks on hoopis tähtsam läbikäidud ja veel eesseisev tee. Võimalus edasi areneda, täiustuda ja muutuda veel paremaks, tugevamaks. ilusamaks ja targemaks.

Üks etapp on läbi ja ees on uus.

Olen väga, väga tänulik teile  – mu head kolleegid, meie inimestele, nende esindajatele, partneritele ja meie rahastajatele – koostöö eest! Eriline tänu  meie kolmele audiitorile,  asjalike soovituste ja kommentaaride eest!

JÕUDU MEILE KÕIGILE JÄTKUVAKS TÖÖKS!

Austusega,  Helle Känd

STAY IN THE LOOP

Subscribe to our free newsletter.

Don’t have an account yet? Get started with a 12-day free trial

Related Posts

  • Juba aastaid on meie tublid noored osalenud eesti Eriolümpiavõistlustel, saanud sealt palju positiivseid elamusi. Nüüd otsustaseriolümpia arenguprogramm toetada meie tublisid sportlasi ning eraldas 1300 eurot erinevate vahendite ning sportsärkide ostmiseks! Juhuu!

  • Kirjutame Teile Tallinna Sadama tütarettevõttest TS Laevad Oü. Oleme ettevõte, kes alustab k.a. 1.oktoobrist mandri ja suursaartevahelise parvlaevaliikluse korraldamist. Hetkel on Türgi ja Poola tehastes valmimas 4 uut parvlaeva – Tõll, Piret, Leiger ja Tiiu. Tänaseks on juba avatud veebilehekülg www.praamid.ee sõidugraafikute ja hinnainfoga. Piletite eelmüügiga alustame 1.septembril. Avalikus ruumis on üles kerkinud arvamus, et […]

  • Olen kutsutud 21. juunil kella 16ks erivajadustega inimeste toetusühingu Tugiliisu uue kodu avamisele Tallinnas Kakumäe tee 37A.   Pressiteatest: Tänane üritus on unikaalne võimalus tutvuda eriliste ja rõõmsatujuliste inimestega, kes on meie ühiskonna lahutamatu osa, ent kellega tavaliselt kokku ei puututa. On võimalik kuulda nende rõõme ja muresid ning ootusi töövõimereformi ja ühiskonna suhtes. Üritusel […]

  • 12 eriolümpia sportlast kolmest koolist (Porkuni, Tartu Maarja- ja Tartu Kroonuaia koolist) ning 4 tavanoort koos kolme juhendajaga täitsid 4 päeva erinevate sportlike tegevuste ja liikumisega. Päevad olid väga hästi sisustatud- tegeleti kergejõustiku, korv- ja jalgpalliga, käidi ujumas, matkati nii jalgsi kui ka ratastega, läbiti maastikumäng ja vaba aega sisustati erinevate mängude ning diskoga. Tavanoored […]