Noortele ja vanadele, vanematele, hooldajatele, eestkostjatele!

Asume ettevalmistama Tuksi laagrit. Sel aastal toimub see nädala sees kuna kõik nädalalõpud olid juba talvel broneeritud. Üle Eestiline vaimupuudega inimeste nende perekondade ja ühingute kokkutulek Tuksi laager, toimub sel aastal 24-26 august (kolmapäev, neljapäev, reede). Osalustasu on 40 eurot.
Osalustasu sisaldab majutust, toitlustust ( kolmapäeval õhtusöök, reedel ka lõuna ), huvitegevusi. Transpordi kulud katavad osalejad ise, seega tugikeskus korraldab ühise transpordi!
Teemaks pakuti välja KANTRI, sel teemal valmistame ette  esinemiskava ja riietuse! Võimalik on ettevalmistada tantsukava! Kolmapäeval oleks hea õhtusöögiks kohal olla ja muudatusena on reedel lahkumine peale lõuna sööki.
Kokkutulekul esinevad psühholoog Toivo Niiteberg ja MTÜ Eesti Eestkostekorraldus.Tuusikud pannakse üles juuni alguses www.vaimukad.ee kodulehele.

Palun andke teada oma mõtetest, teema valikust, esinejatest ja asuge teatama osalemissoovist angela@maarjatugikeskus.ee kuna sel aastal üle 100 inimese osaleda ei saa.