Kuigi ülestõusmispühad jäid nädalalõppu, toimus esmaspäeval  tagasihoidlikum munade värvimine. Tavalised valged munad muutusid täpilisteks ning värvilisteks (mõned ka munavõiks). Kes munade värvitöös osaleda ei soovinud võis lihtsalt nautida šokolaadist imitatsiooni söömist.

Teisipäeval demonstreerisid lapsed oma uusi oskusi pillimängus, sest koolis oli toimunud fantaasiapilli kontsert ning positiivne kogemus pani ka meie lapsed haarama kõike millega häält sai teha. Eriti tugevas loomepuhangus oli Taavi, kes proovis häält välja tuua igast võimalikust torulaadsest objektist (flööt, ratastooli pehmetest käetugedest – peaasi et seest õõnes ja sisse sai puhuda).

Kolmapäeval käisid Ergo, Karl ja Talis Maarja Küla Sünnipäeva diskol Räpina ööklubis “Võhandu”, kus tantsiti kuni käed väsinud ja tarbitud vedelik välja higistatud. (Eeltööd peoks oli juba tehtud teisipäeva õhtul kui peamised tantsuliigutused oli läbi harjutatud Power Hit Radio põhilugude saatel.)

Neljapäeva õhtuks olid kõik juba väsinud ja ootasid nädalavahetust, et koju puhkama saada. Lapsed jäid õhtul magama naeratus näol ja jutuga Emmedest ja Issidest.

 

Ilusat värsket kevadist nädalavahetust soovides,

kasvatajad