Armsad inimesed! Rahulikku, sooja ja armastusväärset uut aastat! Möödunud aasta oli  meie jaoks keerukas ja edukas.  Meie teenused  on kõik alles,  inimesed on alles ja jätkavad sooviga mõista veel paremini inimeste vajadusi, mõista asjade ja inimsuhete olemust.  Meie psühhiaater ja psühholoogid lendasid täna hommikul Šveitsi kunsti – ja muusikaterapeutide konverentsile.  Selgituseks, et Julia ja Liis töötavad läbi kunsti ja Malle ning Karmen läbi muusika, kuigi kõigil on baasharidus psühholoogias.

9.-ndaks jaanuariks oleme  ruumidele  uue hingamise andnud, dokumente tuulutanud ja endal meiki uuendanud.

Päevakeskus alustab sõbrapäevaks kingituste loomist. Möödas ei ole veel randmesoojendajate ja soojade sisetaldade kandmise aeg. Võtmehoidjate vajadus on aastaringselt.  Riiulitel valitseb tühjus – LOOMA!

Lapsed on vanemate seltsis puhanud ja nüüd jälle kooli, vanemad tööle ja lapsed meie juurde arenema, tegutsema ja mõnusalt mängima!

Rehabilitatsiooniteenuse järjekorralgi on jõudu jälle muutuma hakata!  Anna varakult teada kui plaani  vajad! Suvel tahaksime teha vähem  plaane ja rohkem tegutseda. Ole kena ja planeeri varakult!  Tee plaan kevadeks valmis, et suvel mõnusalt programmilaagrites osaleda saaksid.  Küsimuste korral helista ikka Angelale alates  kella 11.00  7405630 või kirjuta tugikeskus@maarjatugikeskus.ee

Ikka Teie Helle, 3.jaanuaril 2012